Dieta 5 recepty

Získejte postavu Vašich snů! My Vám pomůžeme.

 • Zhubněte zdravě a snadno
 • Získáte vzorový jídelníček
 • Poradentsví pro trvalé zhubnutí
Objednat si konzultaci

Co úvodní konzultace obsahuje?

Komplexní nutriční typologie je unikátní přístup ke stravování, který s sebou přináší trvalé a zdravé hubnutí bez jojo efektu.

 • Diagnostika na certifikovaném přístroji

  Díky analýze určíme Váš metabolický věk, obsah tuků, svaloviny a vody v těle.

 • Odborná konzultace

  Analýzou stravovacích a rodinných návyků navrhneme nejvhodnější cestu k získání Vaši ideální váhy a kondice.

 • Vzorový jídelníček

  pro kontrolu ideální váhy.

 • Motivace a vedení

  Získáte plán, jak dosáhnout a hlavně si udržet ideální váhu a kondici.

Hubněte s našimi experty

Strava obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné anebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa. RNDr. Petr Fořt, CSc.

Neváhejte, přidejte se k nám a získejte postavu svých snů!

Objednat se na konzultaci

Základní principy hubnutí

Vyplňte žádost

Odstraňte skryté příčiny nadváhy

a nebojte se konzultací s odborníky

Ozveme se vám

Upravte svůj jídelníček

aby jste začali hubnout potřebujete jídelníček přímo na míru

Peníze jsou vaše

Mějte zdravou psychiku

Rozhodujícím zda zhubnete je především Vaše psychika

Zkušenosti našich klientů

"Chodila jsem na pravidelné kontroly, kde jsem byla chválena, jelikož jsem vše dle pokynů dodržovala a váha šla dolů. Kromě úpravy mého jídelníčku (což bylo ze začátku dosti těžké) jsem začala 2x týdně cvičit. Kombinovala jsem cardio s posilováním. Nakonec jsem během 3 měsíců místo plánovaných 6 kg zhubla 8.5 kg." Edita Fišerová Zhubla: 8.5 kg

"Změnila jsem životní styl a i když jsem občas zhřešila, zvládla jsem to. Za půl roku jsem se dostala z 87,5 na 64 kg. Konečně mám dost energie, ráda zase chodím ven a nemusím pořád řešit, že si nemám co obléknout, protože se do ničeho nevejdu." Kateřina Vašíčková Zhubla: 23 kg

Objednat se na konzultaci

Dnes v akci jen za 200 Kč 600 Kč.

Dieta 5 recepty

Krabičková dieta po domácku? Máme 5 skvělých receptů...Slyšeli jste, že krabičková dieta je sice účinná, ale drahá? Udělejte si ji sami, doma a levněji! Přinášíme vám 5 receptů na vychytané obědy!Recepty na rychlé a dietní večeře - Žena.czVyzkoušejte našich 5 lehkých receptů na pracovní týden. Dodáte tělu dostatek energie a uvařeno bude za pár minut.Recepty Dukanova dieta* 900 g měkkého tvarohu (max. 2% tuku) * 100 g vanilkového tvarohu bez cukru (nebo max. 4 g/100g) s max. 3,5% tuku * 4 lžíce jogurtu (max. 1,5% tuku. Jak hollywoodská Kleopatra zhubla o 30 kilo? – Recepty...Žena.cz – Americká herečka Elizabeth Taylorová měla k nadváze vždycky sklony a celý život s váhou bojovala. – Diety. 9:44 | 12. 5.Zhubněte deset kilo za týden. Zázračné diety. - Šťastné...Magazín, časopis pro ženy. Každý den nové články. Rozhovory, reportáže, děti, partnerské problémy, cestopisy, dokumenty, horoskopy, recepty, příběhy.

Zdraví a životní styl - Diety při onemocnění anémií...

. jeho první příznaky a nutnost změny životosprávy. Asi 50 receptů na teplá i studená jídla připravila vrchní dietní sestra Fakultní Thomayerovy nemocnice. ...Paleo dieta po česku: Týden 5: Krevní cukr. pectoris, srdeční selhání a onemocnění periferních tepen. Referenční hodnoty koncentrace cukru v krvi na lačno se pohybují mezi 3,9 - 5,5 mmol/l v žilní krvi. HAJANY - Recepty - Pravěká dieta - jezte skutečné potraviny Po více než roku a půl na pravěké dietě, a po takřka roku od posledního příspěvku, jsem se rozhodl napsat nový úvod do pravěké diety, který shrnuje moje. Krabičková dieta Praha - Dietní jídelníčekDieta recepty Dietní jídelníček by obsahovat pět až šest jídel rozložených do celého dne a být vyváženým přísunem bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů, minerálních.

7 denní dieta | Výživa pro fitness

Týdenní dieta slibuje zhubnutí o 5 až 7 kg.. Při této dietě se tělo vyčistí a budeme se cítit vitálnější. . Zeleninová polévka - recept. Dietní jídelníček pro mužeDietní tvarohovo-česneková pomazánka recept - Vareni.czJednoduchý recept na pomazánku s tvarůžky. Pomazánka ideálně zasytí a je podle mého velmi dietní. Doufám, že vám bude chutnat! Vareni.cz - recepty, tipy. Dietní sušenky | Pro všechny PRO-ANA barbiePS:tento recept jsem vymyslela sama jako všechny v této rubrice.sušenky jsem pekla asi 5krát.Kdybyste měli nějaké dotazy,písněte do komentářůMudr. Irena Remešová » Očistná DietaDieta spočívá ve vynechání pevné potravy s náhradou ve formě pití roztoku Neery. Připravuje se z 1,5 dcl směsi javorového sirupu a mízy asijské palmy se. Správná redukční dieta | Žij zdravěPřinášíme Vám proto několik zásad, doporučení, rad a tipů, které vám mohou pomoci při sestavování správné redukční diety, tj. takové diety.